Služby

Návrhy a 3D vizualizácia interiérov, realizácia interiérov na kľúč, luxusný nábytok a materiály

Vážení návštevníci, radi Vás privítame v našej predajni Dom a Byt EXTRA. Naša firma sa už od roku 1999 zaoberá okrem priameho predaja nábytku a všetkého bytového zariadenia aj návrhom a realizáciou komplexného zariadenia domov, bytov, penziónov, hotelov atď..

Novodobá ponuka zariaďovanie interiéru v cene zakúpeného tovaru u Nás.

Prídeme, pomeriame, navrhneme, zabezpečíme a pomôžeme k zoceleniu interiéru.

Možné aj platené poradenstvo, bez ohľadu kúpy tovaru u nás v predajni.

NAŠE NAJVYHĽADÁVANEJŠIE SLUŽBY

Návrh interiéru a poradenstvo

Navrhnúť interiér si vyžaduje komplexný pohľad dizajnéra. Dokážeme pre Vás vytvoriť celkový koncept interiéru a navrhnúť jeho dispozíciu. Vďaka 3D vizualizáciam Vás prevedieme Vašim novým interiérom. Celý návrh vypracujeme do projektovej dokumenácie, ktorá je potrebná pre realizáciu.

Ponúkame odbornú konzultáciu nie iba na predajni ale aj u Vás doma. Pomôžeme s návrhom nie len záclon a závesov, ale aj nábytkov, sedacích súprav, kobercov, či svietidiel a ďalších doplnkov. Dotvoríme Váš priestor, aby odzrkadľoval Vaše myšlienky, nádeje a túžby.

Realizácia interiéru

Nami navrhnuté interiéry zrealizujeme do posledného detailu. Vďaka dlhoročným skúsenostiam našich majstrov dokážeme vyrobiť aj atypický nábytok. Máme skúsenosti so zariaďovaním bytov, rodinných domov, obchodných priestorov, kancelárií, reštaurácií, kaviarní, či hotelov.

DOM&BYT Extra Košice | Interiérový dizajn

DOM&BYT Extra Košice | Dizajnéri

Variácie produktov, vizualizácia interiéru

Pred kúpou produktov Vám pomôžeme vybrať tie, ktoré spolu dokonale zladia Vás interiér.

Záclony a závesy, rolety

Zameranie, šitie, montáž a vešanie.

Viac informácií

Šitie

Šijeme nie len záclony a závesy ale ponúkame aj šitie doplnkov ako sú vankúšiky, obrusy, prestierania, štóly, prehozy na postel atd. Takto je možné vytvorit dokonale zladený interiér. Niekedy aj ten najmenši detail, umocní osobitosť a jedinečnosť bývania.

Naše služby môže využit každý klient bez ohľadu na to, či sa jedná o jednu miestnosť, celý byt, dom, penzión alebo hotel.

Showroom

Radi Vás privítame v našom showroome, kde vaše sny o peknom interiéri zmeníme na skutočnosť. Prekvapíme Vás širokou paletou bytových dekorácií, textílií, tapiet, kobercov i tieniacej techniky.