Záclony a závesy, rolety a rímske rolety

Záclony a závesy, rolety

Záclony a závesy už dávno nie sú iba obyčajným bytovým textilom. Záclony a závesy na okná teraz dostávajú novú šancu očariť svojím výzorom a stať sa tak neodmysliteľným doplnkom Vášho interiéru. Moderné záclony už dávno nemusia byť iba biele či jednofarebné. V našej ponuke nájdete rozličné farebné záclony, ktoré dodajú Vášmu domovu eleganciu a šmrnc.

Garníže sú často považované iba ako doplnok záclon. Napriek tomu však môžu byť zaujímavou súčasťou interiéru.

Ak hľadáte niečo originálne a ultra moderné, tak v tom prípade Vás určite osloví japonská stena, ktorá je vhodná na optické rozdelenie priestoru, prípadne ako náhrada za záclony. Nájdite si svoj moderný bytový textil, využite náš predaj záclon a vyberte si svoje záclony online či luxusné závesy do obývačky alebo závesy do spálne, ktoré podliehajú najnovším trendom.

Na základe zamerania priestorov a spoločného výberu látok Vám pomôžeme Vaše okná obliecť a splniť Váš sen. Šijeme záclony, závesy, prehozy, obliečky, obrusy a všetko, čo dotvorí Váš interiér. Správnym výberom záclon a závesov vnesieme štýl a eleganciu do Vášho interiéru.

V našej predajni nájdete najširšiu ponuku závesových a záclonových látok. Ponúkame odbornú konzultáciu u nás na predajni ako aj u vás doma.

Pomôžeme s návrhom – navrhneme – ušijeme – zavesíme

Zameranie

Ponúkame zameranie priestoru, aby vyrobený prvok interiéru spĺňal všetky potrebné požiadavky.

Závesy do spálne

Je pre nás dôležitý každý aspekt dizajnu. Závesy do spálne od Doma a byt extra nie sú len estetickým doplnkom. Dokonale zatemnia miestnosť a odhlučnia zvuky exteriéru, takže prispejú k lepšiemu spánku.

Nadizajnujte si spálňu s Dom a byt extra

Rímske rolety

Rímske rolety na mieru – trendy na rok 2020

Rímske rolety pre Vás vyrobíme na mieru.

Šitie

Šijeme nie len záclony a závesy ale ponúkame aj šitie doplnkov ako sú vankúšiky, obrusy, prestierania, štóly, prehozy na postel atd. Takto je možné vytvorit dokonale zladený interiér. Niekedy aj ten najmenši detail, umocní osobitosť a jedinečnosť bývania.

Roletovy a závesový systém na mieru

Montáž

Garniží a roliet.

Vešanie

Hotovú záclonu či záves zavesíme a pomocou doplnkov vytvarujeme.

Naše služby môže využit každý klient bez ohľadu na to, či sa jedná o jednu miestnosť, celý byt, dom, penzión alebo hotel.

V našej ponuke nájdete tiež Black-out závesy pre dokonalé zatemnenie.

Záclony, závesy, rolety, garníže – predajňa v Košiciach

Inšpirácie