Záclony a závesy

Záclony a závesy, rolety

Tieniace systémy

Aktuálne prichádza obdobie, keď hľadáme tieniace možnosti na okná. Ponúkame materiály black out a dim out
Ktorý zabraňuje preniknutiu slnečných lúčov a prehrievaniu interiéru.

Záclony a závesy už dávno nie sú iba obyčajným bytovým textilom. Záclony a závesy na okná teraz dostávajú novú šancu očariť svojím výzorom a stať sa tak neodmysliteľným doplnkom Vášho interiéru. Moderné záclony už dávno nemusia byť iba biele či jednofarebné. V našej ponuke nájdete rozličné farebné záclony, ktoré dodajú Vášmu domovu eleganciu a šmrnc.

Garníže sú často považované iba ako doplnok záclon. Napriek tomu však môžu byť zaujímavou súčasťou interiéru.

Ak hľadáte niečo originálne a ultra moderné, tak v tom prípade Vás určite osloví japonská stena, ktorá je vhodná na optické rozdelenie priestoru, prípadne ako náhrada za záclony. Nájdite si svoj moderný bytový textil, využite náš predaj záclon a vyberte si svoje záclony online či luxusné závesy do obývačky alebo závesy do spálne, ktoré podliehajú najnovším trendom.

Na základe zamerania priestorov a spoločného výberu látok Vám pomôžeme Vaše okná obliecť a splniť Váš sen. Šijeme záclony, závesy, prehozy, obliečky, obrusy a všetko, čo dotvorí Váš interiér. Správnym výberom záclon a závesov vnesieme štýl a eleganciu do Vášho interiéru.

V našej predajni nájdete najširšiu ponuku závesových a záclonových látok. Ponúkame odbornú konzultáciu u nás na predajni ako aj u vás doma.

Pomôžeme s návrhom – navrhneme – ušijeme – zavesíme

Vzorky závesov, koľajničiek a garniží

Vzorky látok

Luxusné roletové systémy

Zameranie

Ponúkame zameranie priestoru, aby vyrobený prvok interiéru spĺňal všetky potrebné požiadavky.

Závesy do spálne

Je pre nás dôležitý každý aspekt dizajnu. Závesy do spálne od Doma a byt extra nie sú len estetickým doplnkom. Dokonale zatemnia miestnosť a odhlučnia zvuky exteriéru, takže prispejú k lepšiemu spánku.

Nadizajnujte si spálňu s Dom a byt extra

Rímske rolety

Rímske rolety na mieru – trendy na rok 2020

Rímske rolety pre Vás vyrobíme na mieru.

Šitie

Šijeme nie len záclony a závesy ale ponúkame aj šitie doplnkov ako sú vankúšiky, obrusy, prestierania, štóly, prehozy na postel atd. Takto je možné vytvorit dokonale zladený interiér. Niekedy aj ten najmenši detail, umocní osobitosť a jedinečnosť bývania.

Roletovy a závesový systém na mieru

Montáž

Garniží a roliet.

Vešanie

Hotovú záclonu či záves zavesíme a pomocou doplnkov vytvarujeme.

Naše služby môže využit každý klient bez ohľadu na to, či sa jedná o jednu miestnosť, celý byt, dom, penzión alebo hotel.

V našej ponuke nájdete tiež Black-out závesy pre dokonalé zatemnenie.

Záclony, závesy, rolety, garníže – predajňa v Košiciach

Inšpirácie